SALIN LIFE

SC ROMAD ECPERIENCE SRL, cu denumirea comercială Salin Life angajează personal calificat ca și tehnician maseur și kinetoterapeut.

Sunt invitați să depună CV-ul de angajare inclusiv absolvenții promoțiilor 2016.

ALĂTURĂ-TE ECHIPEI NOASTRE!

Posturile vacante presupun desfășurarea activității în mod responsabil, conform reglementărilor profesionale și cerintelor postului. Angajatul trebuie să țină o evidență și să urmărească eficacitatea tratamentelor aplicate, fiind răspunzător de păstrarea confidențialității tuturor datelor referitoare la client/pacient. Trebuie să se preocupe de actualizarea cunoștințelor profesionale, să respecte normele de igienă precum și cele de protecție a muncii, să execute sarcini de serviciu specifice departamentului, trasate de către superiorii ierarhici, în limita competențelor profesionale.

AȘTEPTĂM CV-ul TĂU!

Ești ambițios și dornic de performanță? Vino alături de noi, într-o echipă tânără, dinamică și cu atitudine pozitivă!

Trimite-ne CV-ul tău pe adresa de e-mail: madalina.buzea@salinlife.ro. Ne poți contacta și telefonic la numărul 0721481790.
Află mai multe despre noi pe www.salinlife.ro sau pe facebook: https://www.facebook.com/ SalinLife.

Sari la bara de unelte