Studio Body Sculptor

Angajeaza candidatul ideal!

Cautam:

– o persoana activa, comunicativa, prezentabila, cu gandire pozitiva si spirit de echipa – cu/fara experienta in masaj anticelulitic,drenaj limfatic,masaj relaxare, alte terapii complementare. – experienta in alte tipuri de masaj si/sau tratamente constituie un avantaj.

– cu studii de specialitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:

– Respecta si indeplineste fisa specifica postului(masaj de relaxare sau anticelulitic, drenaj limfatic cu Dermocell, impachetari la tunel, alte terapii complementare).

– Dornica sa creasca impreuna cu echipa noastra

– Orientare catre cliente, aflarea nevoilor si obiectivelor acestora si indeplinirea cu profesionalism a tratamentelor achizitionate.

– Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului.

– Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

– Amabilitate, profesionalism și seriozitate

– Mentinerea curateniei la locul de munca impreuna cu celelalte angajate

Beneficii:

-mediu de munca placut – salariu 700 ron – program: se lucreaza 3 zile pe saptamana, astfel: in saptamana impara Luni, Miercuri si Vineri (13.00-21.00), iar in saptamana para Marti, Joi (13.00-21.00) si Sambata (9.00-15.00)

– contract de munca – la finalul fiecarei luni angajata primeste un voucher in valoare de 300 ron ce va putea fi utilizat in salon la diverse tratamente ale salonului

Descrierea companiei Aflat pe Bulevardul Decebal la nr. 6, salonul Studio Body Sculptor din Bucuresti, iti ofera combinatia ideala dintre ambianta placuta si atitudinea profesionala a echipei ce va pune la dispozitie cele mai bune tratamente pentru corpul dumneavoastră. Aparatele de ultima generatie si produsele profesionale vor pune in valoare si vor proteja frumusetea fiecarui client.

Contact : 0754403333

Sari la bara de unelte