KAMIYA THERAPY

TERAPEUT MASAJ – COSMETICA,TRATAMENTE CORPORALE- fata www.kamiya.ro facebook: KAMIYA THERAPY

Suntem un centru ce ofera servicii de infrumusetare, cosmetica si masaj, remodelare corporala,terapii complementare, la cele mai ridicate standarde, din 2011, in zona centrala, accesibila.

Iti oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unui centru de nou, modern, cochet, cu aparatura performanta si clientela formata, care cauta calitatea, intr-un cadru relaxant si armonios, intim, unde ne simtim ca intr-o familie.

Ce cautam – persoana, sociabila, pozitiva cu un aspect fizic ingrijit; – bine pregatit profesional, cursuri in domeniu sunt obligatorii; – experienta in domeniu constituie un avantaj, dar se poate capata la locul de munca,

– pasionat de meseria sa; – dexteritate; – spirit de echipa; – amabilitate, profesionalism si seriozitate; – receptivitate la nevoile clientelei, atitudine pozitiva; – capacitate de comunicare excelenta; – prezenta agreabila; Pentru informatii: 0737346659 CAMELIA NEFERU Trimiteti CV : kamiya.therapy@gmail.com ; camelia.neferu@yahoo.com

Sari la bara de unelte