Salon Very Inn Style

Salon Very Inn Style, situat in sectorul 5, zona 13 Septembrie, cu un vad format de clienti de peste 15 ani, angajam sau dorim colaborare cu un terapeut maseur de sex feminin, cu un aspect placut si vesel pentru a ni se alatura echipei noastre.

Oferim:
– conditii de lucru exceptionale
– program avantajos
– salariu fix sau procent
– carte de munca
– salonul pune la dispozitie training-ul atat pentru aparatele de intretinere corporala cat si pentru terapiile de masaj

Cerinte:
– seriozitate combinata cu o stare optimista, vesela – sa ofere informatii clientilor si sa propuna planuri de tratament cu privire la activitatile de intretinere corporala si tipul de masaj adecvat  – experienta in salon nu este un criteriu de angajare, insa dorim o persoana dornica de avansare in domeniu.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa de email:
andreeastroe.veryinn@gmail.com,
sau sa ne contacteze la numarul de telefon :
0755 022 400.

Va asteptam cu drag in echipa noastra!

Sari la bara de unelte