OMNIX Club

OMNIXClub Angajeaza!
Loc. Voluntari, jud. Ilfov
Maseuza:

Candidatul ideal:
Diploma de calificare in meseria de Maseur; Experienta in domeniu; Cunoasterea limbii engleze – nivel conversational ; Abilitati de vanzare /comunicare; Amabilitate, rabdare, seriozitate, orientare spre nevoile clientului.
Descrierea jobului:
Ofera informatiile cerute de client privind serviciul prestat, programul de lucru, dar si despre celelalte servicii disponibile ale clubului; Are atributii de supraveghere, indrumare si suport pentru clientii clubului;
Asigura tehnicile de lucru necesare clientului;
Raspunde solicitarilor venite din partea clientilor clubului;
Raspunde de asigurarea unui climat de destindere si armonie;
Asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea masurilor de igiena impuse.

Beneficii acordate:
Salariu fix;
Bonuri de masa;
Program de lucru in ture.
Tel:0747781661

Sari la bara de unelte